t. 67205028, 29104805 Bruņinieku iela 98, Rīga
Latvian  Russian  English  Deutsch 
Currency:
Printer friendly version Printer friendly version

Volejbola tīkls ECONOM ar metālisko trosi

36,00eur
Volejbola tīkls ar metālisko trosi, materiāls PP (polipropilēns), 2.5mm, izmērs 9.5 x 1m
Noteikumi.
Volejbolā piedalās 6 spēlētāji katrā komandā. Pārvietošanās spēles laikā notiek pulksteņrādītāja virzienā, ja komanda iegūst serves tiesības. Laukuma izmērs – 9x18 m. Laukums ir pārdalīts uz pusēm ar tīklu. 3 m no laukuma viduslīnijas novilkta uzbrukuma zonas līnija, kas sadala laukumu uzbrukuma un aizsardzības zonās. Maiņas zona sakrīt ar uzbrukuma līnijas pagarinājumu līdz tiesneša- sekretāra galdiņam. Laukumā uz gala līnijas jābūt iezīmētai arī serves zonai 3 m attālumā no sānu līnijas.
Spēles laukums ir pārdalīts uz pusēm ar tīklu, kura augstums mainās atkarībā no spēlētāju vecuma un dzimuma (no 210 cm līdz 243 cm), tīkla augstumu mēra laukuma vidū, ar speciālu mērāmo nūju. Lai norobežotu spēles laukumu, pie tīkla piestiprinātas speciālas antenas, 80 cm virs tīkla, tā galos. Ja bumba pieskaras antenai – kļūda. Ja bumba skar tīklu pie serves, tā arī ir kļūda.
Ir 6 komandas pamatspēlētāji (6 rezerves spēlētāji max). Spēlētāju maiņas var izdarīt vairākkārt (6x vienā setā). Katru komandas pamatsastāva spēlētāju var nomainīt jebkurš rezerves spēlētājs, bet pamatsastāva spēlētājs var atgriezties laukumā, nomainot tikai to spēlētāju, kas viņu mainīja. Izpildot maiņu, noteikti jāievēro maiņas zona, pretējā gadījumā to ieskaita par pārtraukumu.
Katra seta sākumā protokolā ieraksta to pamata sastāvu, ar kādu komanda sāk setu. Ar katru setu izvietojums var tikt izmainīts. Par spēlētāju maiņu tiesnesim – sekretāram paziņo vai nu treneris, vai komandas kapteinis. Pamatsastāva spēlētāju setā var nomainīt tikai 1x.

Any questions?

Please use the following form to request information.

Jūsu vārds:

Email

Please specify your question about Volejbola tīkls ECONOM ar metālisko trosi:


Type the numbers you see in the picture below
code

www.e-kresli.lv Krēsli, auduma, ādas, apmeklētāju, bāra, virtuves, ofisa, krēslu remonts / Кресла, стулья, тканевые, кожаные, посетительские, барные, кухонные, офисные, ремонт кресел
           
Powered by WebAsyst Shop-Script - shopping cart software